good first lines for online dating Seksshqip

Princesha dhe Papagalli Nje princeshe ka dashur te kete nje papagall qe nuk perdor fjale banale. * Hajt qoi te dy kamet tash – PO mire oj nanqim a me k*r don me nejt a? Burri : Jo jo po lag gishtin se dua te ndrroj faqen e librit.. Djali-O bari a ke pare ndonje koke gruaje pa veshe te fluturoj ne ajer? U futen ne nje salle te madhe mbushur me papagall edhe vetem nje nga papagallet ishte mashkull te tera pastaj ishin femra.e do gjenin kta papagallin e gjente kishte per te marr shume lek,nejse mo. I tha bariut: -O bari e di shtepin time se humba rrugen. -Po si e gjete -Po ja takova nje bari dhe e pyeta,mirepo ai se dinte. -“Njehere o bir, na zune gjermanet rob, dhe na dhane dy mundesi.

Jane munduar gjate kohe te gjejne po shumica kan qen te flliqt. Ta Lag Gishtin Nje burre dhe nje grua te shtrire ne krevat ,burri po lexonte nje liber kurse gruaja ishte ne pritje per aksion. Gruaja e semure Burrit i bejn telefon se gruaja eshte ne spital dhe ky shkon me vrap. Bariu-Jo or djale koke gruaje pa veshe nuk kam pare por kam pare ama nje koke gruaje me nje ….. Ose do na perdhunonin, ose do na vrisnin” -“Po ti o gjyshi, ca bere?

Mbase doli nga dushi ,e shoqa i thot : Heret eshte hajde shtriu pra meje ,pas kesaj ate e zuri gjumi ,ne oren dhjet pa ca e shoqa e zgjovi ,cou se vajti ora .. Ne asnje menyr i thot ajo ne kete kriz na duhen punet.Shkovi ky tek tjetra por skishte pik takati ,i thot do te bej nje banjo te clodhem jam shume i lodhur !Mirepo djali don qe te siguroj punen dhe mendon qe ta shkurtoje edhe 10 dhe e pyet perseri: A do martohesh me mua?– Bretkosa pergjigjet: Te thash nje here JO, JO edhe JO! Nderkohe vajzes filloi t’i vinte pak si i hidhur dhe i thote djalit : a mund ta bej pak me mjalte se po merr nje shije te hidhur. Po te jete puna per ta be me mjalte e marr vete ne goje une!!Burri kishte nje takim pune gjoja ne oren dhjete ..

Filloj duke then: Grua kush iken ne ate takim eshte edhe vone,pertoj jo andej jo kendej ,po futem te bej nje dush ora ishte gjashte.. Gruaja kotrollon xhepat e tij ,ku i kap nje cop leter : Te pres ne darke zemra ime do te gatuaj mishin me salc te bardhe sic e deshiron !

babai pergjigjet: – Mamit tend i dhimte pak shpina dhe i bena pak masazhe. Ishte nje burre qe e kishte gruan shume te shendoshe, dhe i thoshte ‘- Ja e shikon ca trupi ka ajo , jo si ty si autokombanje!

Te nesermen babai e sheh djalin e vet tu e ** gjyshen dhe i habitur e pyet: – Qka je more tu i bo gjyshes o pis? PO ja tha Sala kur e takova thash JAM PRESIDENTIII I SHQIPRIS ai ja boni Me plas kari. e heq dhe cuni, usja heq fustanin cuni heq pantallonat, nusja heq breket dhe shtrihet, kshu ben dhe cuni,nusja hap komet, i hap dhe cuni, po tani ca do bejme? tani thot nusja po presim na njonin tvij e tna e fusi te dyve se u pa puna. Dhe njeher tjeter perseri keshtu,humbi rrugen,takoi bariun,dhe i tha te atit: -Babi un perseri humba rrugen. – He dobesohu njecik se je bere si autokobanje Ne darke rane te flene ,dhe gruaja ia kthen kurrizin.

” -ndersa ti i thote ajo: ve bast qe je anestezist! Duke bere dashuri gjate nje nate te zjarrte ,gruaja i thote burrit”ah ah po vij”.

Burri i pergjigjet:”poooooooooo dhe une po vij”:- femija i degjon e i thote ” te vij dhe une”.

Ai ia kthen: – “S`ka kush te ma vjedhi se ka i alamet roje brenda” dhe largohet pa e mbyllur zinxhirin.